Z Klubem Senior+ Mikołajkowo - w kinie - na koncercie
Mikołajki świętowaliśmy z Seniorami w Nadnoteckim Centrum Kultury w Wieleniu.
Zwiedziliśmy ten nowy i piękny obiekt i jesteśmy pełni podziwu dla pomysłowości tej inwestycji.
Oczywiście wszyscy skusiliśmy się na aromatyczne herbatki, cudnie serwowane w kawiarence. Na finał obejrzeliśmy koncert wspaniałego skrzypka Andre Rieu i jego orkiestry. Muzyka, oprawa, aromat i smak zimowych herbatek, wprawiły nas w cudowny, świąteczny nastrój.
Dziękujemy gospodarzom za sympatyczne przyjęcie, obiecujemy wrócić na kolejne wydarzenia kulturalne.
Wioletta Krysztofiak - Kierownik
Dorota Ociepa - Opiekun
KLUB SENIOR+ W DRAWSKU


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!