DZIEŃ PRACOWNIKA SOCJALNEGO I DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI
21 listopada obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego, a także Dzień Życzliwości.
Składamy serdeczne życzenia wszystkim pracownikom z pozostałych jednostek! Życzymy siły, determinacji oraz wytrwałości w niesieniu pomocy osobom w potrzebie.
Jednocześnie dziękujemy za miłe słowa i życzenia skierowane do pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy w Drawsku!
List od Wojewody Wielkopolskiego:


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!